Suruç Meslek Yüksekokulu Ön Lisans Programlarına ait 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi Kurumlararası ve Yurtdışı Yatay Geçiş, transkript başarı puanına göre yapılan başvuru sonuç ve gerekçeleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
 
Öğrencinin Adı-Soyadı Öğrencisi Olduğu Kurum-Birim-Bölüm-Program Başvurunun Yapıldığı Kurum-Birim-Bölüm-Program Açıklama Sonuç
 
 
Cevher OLĞAÇ
Malatya Turgut Özal Üniversitesi- Akçadağ MYO-Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü-Atçılık ve Antrenörlüğü Programı Harran Üniversitesi- Suruç MYO-Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü- Atçılık ve Antrenörlüğü Programı Gerekli belgeler eksiksiz bulunmaktadır.  
 
 
KABUL
 
 
Reşat GÜMÜŞ
Fırat Üniversitesi- Sivrice MYO-Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü-Atçılık ve Antrenörlüğü Programı Harran Üniversitesi- Suruç MYO-Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü- Atçılık ve Antrenörlüğü Programı Gerekli belgeler eksiksiz bulunmaktadır.  
 
 
KABUL
 
 
 
Ali YILDIZ
Kastamonu Üniversitesi- Daday Nafi ve Ümit Çeri MYO-Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü-Atçılık ve Antrenörlüğü Programı Harran Üniversitesi- Suruç MYO-Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü- Atçılık ve Antrenörlüğü Programı Atçılığa Giriş ve Donanım Ekipmanı dersi not ort. FD(40-49),
At Fizyolojisi dersi not ort. FF (0-39) olması yatay geçiş için yetersiz kabul edilebilir.
 
 
 
RED
 

SOSYAL MEDYA

A'dan Z'ye Instagram - Vargonen BlogYouTube

BOLOGNA

 

DERS PROGRAMI

İLETİŞİM

Harran Üniversitesi
Suruç Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü
Mürşitpınar Caddesi
63800 Suruç/Şanlıurfa         
 
Tlf: 0 414 318 32 33 veya 
      0 414 318 30 00 Dahili: 2546
Fax:
0 414 318 32 31
E-posta:   suruc@harran.edu.tr